Blogy       Lidé.cz       Spolužáci.cz       Hry.cz       Seznam       Email       Novinky.cz       Super.cz
PR blog portálu Seznam.cz
Informační blog pro tisk a veřejnost o aktivitách portálu Seznam.cz
Článek
01.02.2012 15:30 - Tiskové zprávy - trvalý odkaz

Češi mohou díky Seznam.cz hlasovat v anketě Českého lva o nejoblíbenějšího herce a herečku

Seznam.cz přebírá záštitu nad anketou o Nejoblíbenějšího herce/herečku v cenách České filmové a televizní akademie Český lev. Seznam.cz je hlavním mediálním partnerem Českého lva, kterého budou podporovat mj. i servery Novinky.cz a Super.cz.
Česká veřejnost bude moci v rámci cen České filmové a televizní akademie (ČFTA) Český lev sama vybrat nejoblíbenějšího českého žijícího herce a herečku. Nad touto dosud poměrně neznámou anketou převzala záštitu společnost Seznam.cz, která ji chce dostat do povědomí široké veřejnost. V této anketě budou automaticky nominováni všichni žijící čeští představitelé hlavních rolí z filmů, které byly do soutěže Český lev v příslušném roce přihlášeny. Pro svého nejoblíbenějšího filmového herce nebo herečku mohou diváci hlasovat na stránce Ceskylev.seznam.cz.

Stránky Seznam.cz, coby jedničky českého internetu, denně navštěvují miliony lidí. Mnoho z nich se zajímá i o českou kulturu a český film. Proto chceme anketu o Neoblíbenějšího herce/herečku přiblížit co nejširší veřejnosti a založit tak novou dlouhodobou tradici,“ vysvětlil Michal Vodák, marketingový ředitel, Seznam.cz.

Jsem velice rád za spolupráci společnosti Seznam.cz s Výročními filmovými cenami Český lev a věřím, že tato spolupráce pomůže především propagaci české kinematografie,“ dodává k tomu výkonný ředitel ČFTA a producent Českého lva Petr Vachler.

Hlasování v nové anketě bude spuštěno 13. února na internetových stránkách Ceskylev.seznam.cz a potrvá do 28. února. Hlasovat se může pouze jednou, každý hlasující má 2 hlasy – jeden pro herce a jeden pro herečku. Součástí hlasování bude také soutěž o dvě vstupenky na slavnostní vyhlášení a předávání cen, které držiteli umožní vstup i na afterparty s herci a herečkami. Vyhlášení výsledků ankety Českého lva proběhne během hlavního slavnostního večera 3. března v rámci přímého přenosu. Výherci anket obdrží od společnosti Seznam.cz věcný dar.

Seznam.cz se zároveň stává novým hlavním mediálním partnerem cen filmové a televizní akademie Český lev. Českého lva budou podporovat všechny servery provozované firmou Seznam.cz včetně komunitní sociální sítě Lidé.cz. Na této síti budou probíhat chaty s filmovými tvůrci, s herci i herečkami. „Věříme, že propojením internetového a filmového světa posílíme zájem nejen o českou kinematografii, ale i o internetové služby, které nabízíme,“ dodal Michal Vodák, marketingový ředitel, Seznam.cz.

Soutěž Český lev má již v České republice dlouhodobou tradici. Křišťálová soška lva je filmovým hercům, herečkám, režisérům, nebo samotným filmařům udělována od roku 1993 v několika různých kategoriích. Filmy jsou hodnoceny na základě hlasování členů České filmové a televizní akademie. Mezi členy ČFTA jsou zejména Českým lvem ocenění herci  a filmoví tvůrci.


Irena Zatloukalová,
tisková mluvčí
Komentáře
Článek je bez komentářů
Přidat komentář

 

  (5 písmen z obrázku)

 

 

 

Z důvodu ochrany proti spamu je nutné opsat číselný kód z obrázku.
* ... povinné údaje, délka textu je max. 1000 znaků.

Autor:
seznam.pr
Další blogy:

Seznam blog
Fulltext blog
Mapy.cz blog
Sklik.cz blog
Sreality.cz blog

RSS

Archív:
únor 2012
PoÚtStČtSoNe
- - 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 - - - -